Aktualności

Artykuły

Przejdź do - Podsumowanie 2017 roku

Podsumowanie 2017 roku

6 stycznia 2018

Podsumowując w roku 2017 do hajnowskiego schroniska trafiło 91 psów, 22 z nich zostały odebrane przez właścicieli, adoptowano 86 psów, zgony- 3 psy, eutanazja- 1 pies.

 

Czytaj więcej o: Podsumowanie 2017 roku
Przejdź do - Nakarm psa z OLX! Finał akcji

Nakarm psa z OLX! Finał akcji

23 grudnia 2017

Patrzta tylko jak nasze ciapuchy wcinają Dziękujemy OLX Polska, dziękujemy wszystkim klikającym, dzięki Wam otrzymaliśmy tonę karmy!

UWAGA! ODŁOWY

3 grudnia 2016

W dniu 29 grudnia 2016 roku, w granicach administracyjnych miasta Hajnówka, zostanie przeprowadzona akcja wyłapywania bezdomnych zwierząt.

Zwierzęta zostaną umieszczone w schronisku dla zwierząt przy ul. Słowackiego 29 w Hajnówce.

Akcję przeprowadzi Hajnowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „CIAPEK”, ul. Słowackiego 29 w Hajnówce.

Urząd Miasta Hajnówka

Przejdź do - Jarmak Żubra - kiermasz na schronisko

Jarmak Żubra - kiermasz na schronisko

23 lipca 2016

Pomimo fatalnej pogody, przemoknięci od stóp do głów nie traciliśmy nadziei :) Kiermasz wypadł bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni i dumni z Waszego podejścia i wsparcia. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do uzbierania kwoty 1275 złotych na rzecz Schroniska Ciapek! Było nam bardzo miło uczestniczyć w takiej imprezie. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom i osobom, które pomogły w organizacji naszego stoiska!

Czytaj więcej o: Jarmak Żubra - kiermasz na schronisko
Przejdź do - Przekaż swój 1% podatku na Schronisko "Ciapek" w Hajnówce
Przejdź do - SASZKA prosi o dom

SASZKA prosi o dom

24 lutego 2016

SASZKA prosi o dom. Sunia trafiła do nas na początku lutego i jest już po sterylizacji. Mamy wielkie obawy co do umieszczenia jej w kojcu zewnętrznym z innymi psami ponieważ jest malutka i bardzo bojaźliwa.

Czytaj więcej o: SASZKA prosi o dom
Przejdź do - Sunie z Olsztyna

Sunie z Olsztyna

24 lutego 2016

Dziś nasze sunie pojechały do dwóch domów do Olsztyna. Trójłapka Luka trafi pod opiekę Pani która ma doświadczenie z takimi pieskami. Cieszymy się ogromnie, dziękujemy wszystkim za udostępnianie. Serdeczne podziękowania dla Pani Beaty za ogromną pomoc, dla Pani Marzeny za przekazaną darowiznę za którą zakupiliśmy karmę dla Luki i Miki, a także dziękujemy Agnieszce i jej koleżankom za transport maluchów do Olsztyna.